2 men and dreams

"máme rádi výzvy a projekty řešíme dle přání investora"

Určitě znáte ten pocit, když Vám někdo argumentuje, že daná situace nejde vyřešit jinak, protože se to tak běžně dělá, protože je dotyčný zvyklý takhle pracovat nebo protože je to prostě normální. Každý z nás zažíval ve své praxi podobné situace velmi často, proto jsme se rozhodli spojit síly a ukázat, že to jde i jinak.

Jsme tým architektů, projektantů a specialistů. Spolupráce s námi začíná sny a nekončí jejich realizací. Během celého procesu hledání, formování, tvorby a realizace Vašeho záměru jsme Vaším partnerem a průvodcem. Podporujeme a rozvíjíme Vaše plány do budoucna. Výsledkem naší spolupráce je individuální řešení na míru, které bude reflektovat Vaši jedinečnost.

OPAKOVANÍ KLIENTI

 

PRAŽSKÉ REZIDENCE
JOB NO 1
FINALLY
DLUHOPISY.CZ
MEICO SYSTEM´S

SOFTWARE

 

GRAITEC
CADWORK
DLUBAL
V-Ray+SketchUp

CERTIFIKÁTY, ŠKOLENÍ

 

PROMAT
ČKAIT
DEKPARTNER
NZÚ
DEŠŤOVKA
ZEHNDER
HEATFLOW
LOXONE
KERAMIKA SOUKUP

OVĚŘENÍ DODAVATELÉ

 

EGOE
TON
VETI

INTERIÉR

 

SPO
ORANGE CONTROS
STUDIO PLOC
KOMFORT+
ORSEI
DE DIETRICH
BRUNO PAUL
JABLOTRON
ATEA
LUXSNÍ POVRCHY NĚEC
KARTELL
MT KLIKY
BRDSKÉ KAMNÁŘSTVÍ

EXTERIÉR

 

G ATELIER
POROTHERM WIENERBERGER

STAVBA

 

AG QUATTRO
SFS INTEC
PREA
DÖRKEN DELTA
CIKO

Kvality projektu můžeme dosáhnout dvěma cestami: buď rychle, ale za předpokladu vyšších nákladů, nebo za nižší cenu, ale proces bude trvat déle. 

PODPORA

 

V roce 2020 získala firma 2MAD s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes druhou výzvu Specializovaných voucherů (program Pražský voucher na koučing a mentoring, reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607).

 

Realizace projektu 2MAD pomůže postavit základní kameny manažerského řízení firmy v Praze, očekávaným výstupem je nastavení udržitelného systému jejího fungování – konkrétně v oblasti financí, managementu, organizace, výroby, marketingu, PR, práva a lidských zdrojů. Projekt 2MAD spolufinancován Evropskou unií.

 

 

  • Facebook
  • Instagram
  • LINKED IN

©  2020 2MAD