2 men and dreams

"máme rádi výzvy a projekty řešíme dle přání investora"

Ateliér 2MAD jsme založili v kombinaci architekt a statik s cílem nabídnout klientům komplexní službu, která bude využívat potenciál propojení našich profesí od začátku každého projektu. Jádro týmu tvoří architekti a projektanti, kteří úzce spolupracují s dalšími odborníky z různých oblastí, abychom investorům zaručili kvalitu výsledku a maximálně jim ulehčili celý proces od první myšlenky až po realizaci a další úpravy.

Nejdřív se hodně ptáme, abychom pak mohli navrhovat na míru opravdovým potřebám – protože jedině tak může být výsledek splněným snem klienta. Pomáháme se všemi etapami projektu včetně výběru místa/pozemku i sestavení zadání, všechny starosti a vyřizování spojené s navrhováním i stavbou bereme kompletně na sebe.

Během naší praxe jsme navázali spolupráci s ověřenými dodavateli a specialisty, takže si poradíme s projekty od interiérů a rodinných domů až po komerční objekty. U velkých záměrů pomáháme i se strategií návratnosti investice, definováním zadání pro udržitelný návrh a vytvořením podkladů pro marketing a prezentaci projektu.

OPAKOVANÍ KLIENTI

 

PRAŽSKÉ REZIDENCE
JOB NO 1
FINALLY
DLUHOPISY.CZ
freedomky

SOFTWARE

 

GRAITEC
CADWORK
DLUBAL
V-Ray+SketchUp

CERTIFIKÁTY, ŠKOLENÍ

 

PROMAT
ČKAIT
DEKPARTNER
NZÚ
DEŠŤOVKA
ZEHNDER
LOXONE
KERAMIKA SOUKUP

OVĚŘENÍ DODAVATELÉ

 

EGOE
TON
VETI

INTERIÉR

 

SPO
ORANGE CONTROS
STUDIO PLOC
HEATFLOW
KOMFORT+
ORSEI
DE DIETRICH
BRUNO PAUL
JABLOTRON
ATEA
LUXSNÍ POVRCHY NĚEC
KARTELL
MT KLIKY
BRDSKÉ KAMNÁŘSTVÍ

EXTERIÉR

 

G ATELIER
POROTHERM WIENERBERGER

STAVBA

 

AG QUATTRO
SFS INTEC
PREA
DÖRKEN DELTA
CIKO

Kvality projektu můžeme dosáhnout dvěma cestami: buď rychle, ale za předpokladu vyšších nákladů, nebo za nižší cenu, ale proces bude trvat déle. 

PODPORA

 

V roce 2020 získala firma 2MAD s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes druhou výzvu Specializovaných voucherů:

  • program Pražský voucher na koučing a mentoring, reg.č. Z.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607

Podpora projektu 2MAD pomůže postavit základní kameny manažerského řízení firmy 2MAD v Praze. Očekávaným výstupem je nastavení udržitelného systému jejího fungování – konkrétně v oblasti financí, managementu, organizace, výroby, marketingu, PR, práva a lidských zdrojů.

Projekt 2MAD spolufinancován Evropskou unií.

  • program Pražský voucher na kreativní služby, reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607

Podpora projektu Marketingová prezentace a online reklama pro společnost 2MAD byla mířena na to, aby si firma 2MAD sídlící v Praze vytvořila profesionální multimediální prezentaci včetně webových stránek, online marketing, branding a design, produkci a reklamu. Očekávaným výstupem je relevantní poptávka v rámci cílové skupiny i mezi dodavateli, budování povědomí o značce a zároveň šíření myšlenek dál než jen mezi ty, se kterými společnost může napřímo spolupracovat.

Projekt Marketingová prezentace a online reklama pro společnost 2MAD spolufinancován Evropskou unií.

  • Facebook
  • Instagram
  • LINKED IN

©  2020 2MAD